ویژگی های مجله ورمونت VWS ویژگی های مقاله مجله ورمونت VWS

Vermont Magazine Article about Vermont Woods Studios

[ad_1]

مقاله مجله ورمونت شامل فروشگاه مبلمان و نمایشگاه Stonehurst ما در ورنون، وی تی است. بیا ما را ببین کفش های برفی خود را بیاورید

مقاله “زیبایی طبیعی” در مجله ورمونت

ما امروز بالای ماه هستیم و مقاله زیبایی را می خوانیم که بنجامین لرنر در مورد آن نوشته است استودیو ورمونت وودز VWS در مجله ورمونت. بن واقعاً ماهیت ما و آنچه را که در VWS ایستاده ایم به تصویر کشیده است. او نوامبر گذشته با من مصاحبه کرده بود و به من فرصتی داد تا برخی از داستان هایی را که VWS را زنده کرد، تعریف کنم. علاوه بر این، بن باید از طریق وب سایت و وبلاگ های ما سرازیر شده باشد زیرا او جزئیاتی را پیدا کرده است که من مدت ها پیش فراموش کرده بودم. برای تکمیل مقاله، مدیر خلاق ما، نینا مارکیو، عکس هایی از مبلمان و نمایشگاه استون هرست ما ارائه کرد. امیدوارم از خواندن Ben’s لذت ببرید مقاله و شاید حتی از ما الهام شود که از ما دیدن کند.

مبلمان و دکور خانه ساخته شده در ورمونت
از ما در نمایشگاه Stonehurst در جنوب شرقی ورمونت دیدن کنید. در اینجا نمونه ای از مبلمان و دکوراسیون خانه زیبای ساخت ورمونت را خواهید دید.

درباره بنجامین لرنر

به نظر می رسد، پدربزرگ بنجامین لرنر، ایروینگ برلین است (به «کریسمس سفید»، «خداوند به آمریکا برکت دهد» و «آسمان آبی» فکر کنید). این ممکن است استعداد بن را در کیبورد توضیح دهد – او در سنین پایین یک اعجوبه پیانوی کلاسیک بود. بن اکنون مجری رادیو، نویسنده، آهنگساز، نوازنده و مدافع بهبودی است. با این حال، در اوایل 20 سالگی، او یک معتاد بود. اکنون از 13 ژوئن 2016 هوشیار، بن سفر خود را به سوی هوشیاری از طریق آهنگ های پیانو کلاسیک و رپ به اشتراک می گذارد. اگر نیاز به الهام دارید، بررسی کنید داستان شگفت انگیز بن لرنر در وب سایتش.

بنجامین لرنر در استودیوی ضبط خود در آرلینگتون، ورمونت.
بنجامین لرنر در استودیوی ضبط خود در آرلینگتون، ورمونت.

درباره مجله ورمونت

مجله ورمونت مناظر زیبا، تاریخ غنی و فرهنگ خلاقانه را به نمایش می گذارد که ورمونت را به آنچه امروز است تبدیل می کند. در اینجا مشترک شوید برای در جریان بودن همه چیزهایی که ایالت کوه سبز ارائه می دهد!

[ad_2]

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*