ایجاد تفاوت – استودیو ورمونت وودز

[ad_1]

ما فکر کردیم که دوست دارید بدانید خرید شما در VWS چگونه در این دنیا تفاوت ایجاد می کند. در اینجا تنها چند مورد از کارهایی است که تیم کوچک اما قدرتمند ما انجام می دهد تا سرمایه گذاری مبلمان شما را در ساختن جهان به مکانی بهتر انجام دهد.

ما در حال کاشت درخت هستیم

هر بار که شما در استودیو ورمونت وودز سفارش می دهید، حداقل 10 درخت می کاریم. تا کنون بیش از 140000 درخت کاشته ایم! در VWS ما کارمان را برای جنگل، از جنگل انجام می دهیم. هر کاری که انجام می دهیم به نفع جنگل است. اینجاست که چرا حفاظت و پایداری جنگل برای ما مهم است.

ما از صنعتگران محلی و اقتصادهای محلی حمایت می کنیم

شان (مشاور فروش و طراحی) و پگی (بنیانگذار و مدیر عامل) به هنرمند، استفان پراکتور کمک می کنند تا یک گلدان بزرگ را که اکنون محوطه استون هرست را زینت می دهد، خالی کند. ما مفتخریم که از صنعتگران با استعداد ورمونت و اقتصادهای محلی آنها حمایت می کنیم.

ما در Stoneherst در حال ایجاد یک منظره خوراکی هستیم

کاترینا در حال کاشت چشم انداز خوراکی ما در استونهورز است

کاترینا علاوه بر اینکه یک مشاور فروش و طراحی است، یک کشاورز ارگانیک ساکن است! او در حال کاشت ذرت، نخود، لوبیا، سیر، موسیر، سیب زمینی و خیلی چیزهای دیگر است! او برای به اشتراک گذاشتن محصول با مشتریان، همکاران و جامعه ما هیجان زده است. هنگامی که برای ثبت سفارش تماس می گیرید یا تاریخ تحویل خود را بررسی می کنید، از او در مورد آن بپرسید.

ما به پناهندگان اوکراینی کمک می کنیم

ایالت ما ورمونت به ازای هر شهروند 1 دلار برای تلاش های بشردوستانه در اوکراین اهدا می کند. در VWS ما با اهدای 1 دلار در ماه، به ازای هر کارمند، برای حمایت از کمک بریتانیا-اوکراین به دنبال این هستیم. این یک موسسه خیریه مستقر در لندن است که نینا، مدیر خلاق ما با آن مرتبط است. ادامه مطلب را بخوانید و با ما در حمایت از این امر شایسته همراه باشید.

ما از جامعه انسانی خود و سایر خیریه های محلی حمایت می کنیم

جربو در سن 8 سالگی توسط رایلی به فرزندی پذیرفته شد.  او همچنان به عنوان طلسم VWS در 13 سالگی قوی است.

جربو توله سگ خوشتیپ رایلی (مشاور بازاریابی) است که در سن 8 سالگی نجات یافت. او اکنون در 13 سالگی قوی می شود و مفتخر است که از انجمن انسانی شهرستان ویندهام و همچنین سایر اهداف خیریه در جامعه ما حمایت می کند.

ما در حال حفاظت از زیستگاه حیات وحش هستیم

استون هرست محل زندگی روباه ها، گربه های باب، کایوت ها، گوزن ها،

احتمالاً قبلاً در مورد کار ما در مورد حفظ زیستگاه پادشاه در اینجا در ورمونت و در مکزیک که پروانه ها در زمستان می گذرانند می دانید. اما آیا می‌دانستید که نمایشگاه ما (Stoneherst) در 109 هکتار از جنگل‌های مدیریت‌شده قرار دارد که محل زندگی روباه‌ها، بابکت‌ها، کایوت‌ها، خارپشت‌ها، پرندگان متعدد، خزندگان، دوزیستان و دیگر موجودات بومی است؟ سرمایه گذاری شما در مبلمان VWS حتی به حمایت از حیات وحش جنوب شرقی ورمونت کمک می کند!

شما مشتری عزیز باد زیر بال ما هستید. بدون حمایت شما کار ما ممکن نخواهد بود. ما از کسب و کار شما قدردانی می کنیم! ما را دنبال در اینستاگرام و فیس بوک برای اینکه ببینیم چگونه با هم، هر روز تفاوت ایجاد می کنیم.[ad_2]

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*