آیا Couch Potatoes می تواند به من تحویل دهد؟

آیا Couch Potatoes می تواند به من تحویل دهد؟


پیدا کردن آن قطعه مبلمان عالی احساس فوق العاده ای است. شما مکان مناسبی در خانه خود برای آن کاناپه ای دارید که ماه ها به آن چشم دوخته اید، و در نهایت پول کافی برای خرید آن را دارید. تنها مشکل؟ در واقع وارد کردن آن به خانه شما.

در Couch Potatoes، ما درک می کنیم که چگونه تحویل مبلمان می تواند یک فرآیند طولانی و پیچیده باشد. به همین دلیل است که ما خدمات تحویل محلی را ارائه می دهیم تا این کار را برای شما آسان تر کنیم. حتی اگر از راه دور هستید و عمیقاً به یکی از کاناپه‌های ما می‌خواهید، ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مطمئن شویم که به شما می‌رسد. این مقاله شامل چندین گزینه تحویل مختلف است که ما ارائه می‌کنیم تا فرآیند را برای همه آسان‌تر کنیم.

Couch Potatoes کجا عرضه می شود؟

اگر نام ما را نشنیده اید، Couch Potatoes یک فروشگاه مبلمان در آستین، TX است. تمام اثاثیه ما به صورت محلی ساخته می شود و ما نیز از مکان های محلی تهیه می کنیم. ما عمدتاً در آستین و مناطق اطراف آن مانند راند راک و فلوگرویل تحویل می دهیم. ما همچنین دسترسی خود را به سن آنتونیو گسترش می دهیم.

کارگران تحویل مبلمان ما با کاناپه از پله های مشتری بالا می روند.

هرکسی در نحوه تحویل مبلمان خود متفاوت است. برای افرادی که خواهان برخی از گزینه ها هستند، ما چندین انتخاب داریم:

حمل و نقل محلی – با این گزینه اثاثیه شما در سطح زمین، درب ورودی، در بسته بندی کارخانه رها می شود.

دستکش سفید تحویل – این گزینه به شما این امکان را می دهد که مبلمان را با مونتاژ و حذف بسته بندی در داخل اتاق مورد نظر خود رها کنید.

سیب زمینی امتیازات رایگان تحویل نامحدود دستکش سفید برای یک سال کامل، دعوتنامه برای فروش خصوصی، به علاوه 20٪ تخفیف لوازم جانبی برای اشتراک 199.99 دلار. این گزینه برای کسانی که نیاز به مبلمان چند اتاق در خانه خود دارند بسیار سودمند است.

چگونه مبلمان خود را جمع آوری کنم؟

اگر بی حوصله هستید، یا فقط می خواهید به طور کلی از کار وسط خارج شوید، ما از تصمیم شما حمایت می کنیم. ما همچنین تحویل انبار را از دوشنبه تا جمعه، 11 تا 5 ارائه می دهیم.

در حال حاضر، چند قانون قبل از چیدن مبلمان شما وجود دارد. ما آرزو می‌کنیم که این کار به آسانی چرخاندن در وسیله نقلیه‌تان، لغزاندن اثاثیه به سمت پایین در پشت ماشین، و بعد از انجام یک کار آسان و سریع (که عالی خواهد بود) بود. متأسفانه، همه چیز برای آماده شدن است. بنابراین، ما می خواهیم مطمئن شویم که شما آماده هستید، و ما آماده کمک هستیم.

  1. لطفاً حداقل 30 دقیقه قبل از تحویل گرفتن سفارش (ها) از قبل تماس بگیرید. بسیاری از مردم غافلگیری را دوست ندارند، به خصوص زمانی که مجبورند با اثاثیه اطراف سروکار داشته باشند. ما می خواهیم مطمئن شویم که در هنگام ورود شما آماده هستیم.
  2. شناسه و شماره فاکتور خود را برای سرعت بخشیدن به روند تحویل به همراه داشته باشید. ما نمی خواهیم یکی از اقوام تاب بخورد و مبل شما را بدزدد، زیرا او صحبت شما را در باربیکیو خانواده شنیده است.
  3. اقلام برای تحویل در کارتن خود باقی می مانند. این بدان معناست که اگر می خواهید اقلام خود را باز و مونتاژ کنید، هزینه مونتاژ 99.99 دلار برای سفارش شما وجود خواهد داشت.
  4. قبل از خروج از انبار ما حتما مبلمان خود را بررسی کنید. پس از خروج اثاثیه از انبار، ادعای خسارت پذیرفته نخواهد شد.
  5. ما به شما کمک می کنیم تا کالای خود را در وسیله نقلیه خود قرار دهید، اما با خیال راحت مقداری عضله اضافی به همراه داشته باشید.
  6. حتماً تسمه، پتو و طناب به همراه داشته باشید تا مبلمان خود را در وسیله نقلیه خود محکم کنید. ما منابع خودمان را داریم، اما آنها محدود هستند، و هیچ تضمینی وجود ندارد که مقداری در دسترس داشته باشیم.
  7. اگر کالایی که تحویل گرفته‌اید نیاز به بازگرداندن داشته باشد، مسئولیت برگرداندن آن به فروشگاهی که آن را از آن خریداری کرده‌اید، بر عهده شماست.

همه اینها ممکن است مشکل به نظر برسد، اما ما می خواهیم بتوانیم با نیازهای مشتری سازگار شویم. اگر شما آماده هستید، پس ما آماده خواهیم شد و شما می توانید ست ناهارخوری خود را در اتاق ناهارخوری خود درست به موقع برای مهمانی بزرگ.

آدرس برای وانت است 6201 Bolm Road Austin, TX 78721 – قابل اعتماد و متخصص خلیج شماره 1.

اگر از راه دور زندگی کنم چه؟

آیا ما را در شبکه های اجتماعی پیدا کردید؟ یا شاید خویشاوندت از آستین در مورد ما به تو گفته است؟ بدون توجه به دلیل، ما دوست داریم به شما کمک کنیم!

کمک به چیدن اثاثیه سنگین

کارمندان Couch Potatoes در حال بلند کردن یک میله چوبی سنگین و جامد.

ما با یک شرکت حمل‌ونقل که مستقیماً به آن وابسته نیستیم قرارداد می‌بندیم تا در حمل‌ونقل از راه دور کمک کند. بنابراین، اگر به سکشنال ماژولار 5 تکه Fluffy متصل هستید، ما مطمئن خواهیم شد که همه 5 قطعه می رسند.

ما مکان‌هایی در آستین جنوبی و مرکزی داریم، بنابراین اگر در مورد هزینه‌های تحویل سؤالی دارید، یا اگر جزو مناطق تحویل استاندارد ما هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

وقتی آن تکه اثاثیه ای را پیدا کردید که تمام عمر به دنبال آن بودید، فقط می خواهید آن را در آغوش خود بردارید و به خانه خود انتقال دهید. اگر به همین راحتی بود از طرف دیگر، لازم نیست سخت باشد، و Couch Potatoes به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که کاناپه شما سالم و سلامت به خانه شما می رسد.

نوشته امیلی هولرانمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*
*